MZA DEMİRYOLU MALZEMELERİ

 

Ulusal ve uluslararası demiryolu sektöründe MZA Demiryolu Malzemeleri ve Makine İmalat İnşaat Taahhüt Sanayi ve Dış Tic. Ltd. Şti.'nin felsefesi; ekibimiz, iş ortaklarımız ve müşterilerimiz arasında sorumluluk ve güven bağı oluşturmaktır.

MZA Demiryolları Makine İmalat İnş. Taahhüt San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. firması demiryolu makasları üretmek ve demiryolu sektörüne hizmet vermek amacıyla 2014 yılında 40 yılı aşkın süredir TCDD ve özel sektör firmalarının demiryolu malzemeleri tedarikçisi olan Emas Demir Çelik San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. firması ve 30 yıldır makas üretimi konusunda kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren Yıldıray SEZEN ortaklığında kurulmuştur.

Demiryolu makaslarının imalatı sektörde yeterli tecrübeye sahip deneyimli mühendis kadrosuyla en son teknolojiyi kullanarak Hamzalar Mevki – Karabük de yerleşik bulunan 10.000m² kapalı alan 60.000 m² açık alana sahip fabrikamızda yapılmaktadır.


 

MisyonDemiryolu sektöründe yüksek teknoloji ve mühendislik metodlarını kullanarak üretmiş olduğu demiryolu makasları ile tüm Türkiye ve çevre ülkelerin tedarikçisi olmaktır.


 

VizyonÜretilen demiryolu makaslarının çeşitliliğini ve kalitesini artırarak demiryolu sektöründe yurtiçi ve yurtdışı pazarında seçkin bir firma olmaktır.


 

TesislerDemiryolu makaslarının imalatı sektörde yeterli tecrübeye sahip deneyimli mühendis kadrosuyla en son teknolojiyi kullanarak Hamzalar Mevki – Karabük de yerleşik bulunan 10.000m² kapalı alan 60.000 m² açık alana sahip fabrikamızda yapılmaktadır.